Ankara Da Doğalgazda Kota Uygulaması

11 Ekim 2013 | Anasayfa » Siyaset Politika |CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, 'Özelleştirme İdaresi'ne bir başvuruda bulunuyoruz, kota uygulamasındaki şirketin keyfi uygulamasını ve Büyükşehir Belediye Başkanı'nın 'arsalarımız, binalarımız gasp edilmiştir' iddialarını dilekçemize'...

Devamını Oku

Ankara'da Doğalgazda Kota Uygulaması

Ankara'da Doğalgazda Kota UygulamasıTBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Ankara'da yaşanan doğal gaz sorununa dikkat çeken CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, şirket tarafından uygulanan kota uygulamasını eleştirdi. Başkent Gaz'ın özelleşme aşaması hakkında bilgi veren Gök, ... (Haberler)

CHP ANKARA İL BAŞKANI ALÇIN: DOĞALGAZA KOTA ZAMMA ALTYAPI

CHP ANKARA İL BAŞKANI ALÇIN: DOĞALGAZA KOTA ZAMMA ALTYAPIAlçın yaptığı yazılı açıklamada, Ankara halkının bir süredir doğalgaz temininde kota uygulaması nedeniyle zorluklar yaşadığını belirterek, "Ankara'da doğalgaz hava kirliliğini önlemek ve daha ucuz bir yakıt olması nedeniyle özendirilmiş ve ... (Haber X)

200 milyonluk gaz kavgası

200 milyonluk gaz kavgasıDoğalgaz alım miktarında uygulanan kotalar, aylık alımın üst limitle sınırlandırılması Ankaralı'nın tepkisine neden olurken, Başkan Melih Gökçek, Başkent Gaz'ın doğalgaz uygulamaları konusunda da sert eleştirilerde bulundu. Gökçek ... Mülkiyetin ... (Hürriyet)

Ankara'da Kotalı Doğalgaz Satışı İsyanı

Ankara'da Kotalı Doğalgaz Satışı İsyanıAnkara'da son dönemde sıkça tartışmalara konu olan yaz aylarında 70 TL olan ve kış aylarının gelmesiyle birlikte 135 TL'ye yükseltilen kota uygulamasına karşı, “Yasal değil, mahkemeye gidin” diyen Büyükşehir Belediye Başkan'ı Melih Gökçek'ten yeni bir ... (Flaş Gazetesi)

Yorum yapma kapalı.
Reklamlar