Annesinin Cenazesine Kelepçeyle Katıldı

04 Ekim 2013 | Anasayfa » Sondakika |Jandarmanın sıkı güvenlik önlemleri altında elleri kelepçeli olarak camiye getirilen Kadir Avcı, cenaze boyunca gözyaşı döktü. Sivil giyimli jan...

Devamını Oku

Annesinin cenazesine kelepçeli katıldı

Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nde kamyonetin ağaca çarpması sonucu hayatını kaybeden 8 kadın isçiden 39 yaşındaki Serpil Avcı'nın cenazesine cezaevinde bulunan oğlu Kadir Avcı da alınan izinle katıldı. Kadir Avcı'nın ellerinin kelepçeli olduğu görüldü. (Haber7.com)

Oğlunun cenazesine kelepçeyle geldi

Oğlunun cenazesine kelepçeyle geldiBaba İbrahim Gedik tutuklu bulunduğu Bolu Cezaevi'nden izinli olarak oğlunun cenazesine katıldı. Gedik'in yanındaki sivil görünümlü ... Küçük Armutlu Cemevi'nde bekletiliyor. Burada dedesi, annesi ve kardeşi Gedik'in cenazesi başında gözyaşı döktü. (Internet Haber)

Hasan Ferit Gedik'in cenazesinde kalaşnikoflu kortej

Hasan Ferit Gedik'in cenazesinde kalaşnikoflu kortejBinlerce kişinin katıldığı töreninin ardından Gedik'in cenazesi toprağa verilmek üzere Gazi Mahallesi'ne götürüldü. Bu sırada elleri silahlı ve yüzleri maskeli bir ... Ancak bu kez mezarlıkta baba Gedik'in kelepçeleri çıkarıldı. Hasan Ferit Gedik Gazi ... (Hürriyet)

Cenazede kalaşnikoflu kortej

Cenazede kalaşnikoflu kortej3 bin kişinin katıldığı törenin ardından cenaze toprağa verilmek üzere Gazi Mahallesi'ne götürüldü ve burada toprağa verildi. Bu arada ilk gün cezaevinden özel izinle ve kelepçeli halde getirilen ancak oğlunu defnedemeyen babaya bugün bir kez daha izin ... (Mynet Haber)

Yorum yapma kapalı.
Reklamlar