Başbakan Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan, Anaokulu Açtı

28 Mayıs 2013 | Anasayfa » Siyaset Politika |Emine Erdoğan Okul Açtı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ankara Keçiören'de Toplumsal Gelişim Merkezi ( TOGEM ) Ali Ağaoğlu ve Sabahat Mevlüt Akbunar okullarının açılışını gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan anaokulu açtı

Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan anaokulu açtıBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Keçiören TOGEM Ali Ağaoğlu ile Sabahat Mevlüt Akbunar okullarının açılışını gerçekleştirdi. TOGEM'in 2006'da kurulduğunu ve o günlerde ekilen tohumların, fidanların bugün meyvelerini topladıklarını ... (Türkiye)

Suşehri'de Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Sergisi

Suşehri'de Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Sergisi... sergisi açıldı. Emine Birler Anaokulu Çok Amaçlı Salonu'nda açılan sergide, öğrencilerin eğitim döneminde yaptıkları resimler ve el becerisi çalışmalar yer alıyor. ... Anaokulu Müdürü Mustafa Bıldırcın ise sergiyi büyük gayretlerle açıklarını ... (Yurt Haberleri)

'TOGEMDER'den 2 anaokulu daha

'TOGEMDER'den 2 anaokulu dahaBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği'nin (TOGEMDER) destekleriyle, İstanbul'un Ümraniye ve Sultanbeyli ilçelerinde “Anasınıfsız Okul Kalmasın” ... (Milliyet)

İşitme ve Görme Engelli Kur'an Kursu Öğrencileri, Emine Erdoğan'ı Ağlattı

Bu Haber Kanınızı Donduracak! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Çocuklarının gözü önünde anne-babaları katleden biri inanın insan olamaz, insanlıktan nasip almış olamaz. Bu katliamı, bu soykırım girişimini şiddetle kınıyorum" dedi. (Haberler)

Yorum yapma kapalı.