Binek Araçlara Hurda Teşviki Geliyor!

03 Nisan 2013 | Anasayfa » Ekonomi |Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, hurda araçlarla ilgili yapılan düzenlemenin içine binek araçların da alınacağını açıkladı.

Devamını Oku

Binek araçlara hurda teşviki müjdesi

Binek araçlara hurda teşviki müjdesiBinek araçlara hurda teşviki müjdesi. Binek araçlara hurda teşviki ... Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, hurda teşvikine ilişkin, 'İçişleri Bakanlığımız ve Ulaştırma Bakanlığımız ile binek araçlar için yeni bir çalışma yürütüyoruz' dedi ... (Star Gazete)

Maliye Bakanlığı'nın açıklaması önemli.

Maliye Bakanlığı'nın açıklaması önemli.Bunlar için de önceki yıllarda gerçekleştirilen hurda teşviki gibi bir uygulama yürürlüğe girerse, yüksek emisyona sahip araçların sayısındaki azalma hız kazanacaktır. Sonuç itibariyle, üzerinde çalışılan MTV ve ÖTV uygulamaları ile vergilendirmede ... (Bugün)

Çevreci vergi

Sadece bu uygulamanın bile temiz çevreye büyük katkı sağlayacağını, ayrıca uygulamanın yüksek teknoloji üretimini teşvik edeceğini anlatan Şimşek, "Vergiyi artıralım daha çok gelir sağlayalım kaygısı taşımıyoruz. Gelecek ... eski arabaların modeline ... (Takvim)

Yorum yapma kapalı.