Çin’in Dev Haritası

13 Mart 2013 | Anasayfa » Bilim Teknoloji |Çin, 2020'ye kadar entegre haritalama sistemi kuracak.

Devamını Oku

Çin'in dev haritası

Çin'in dev haritasıÇin'in dev haritası. 13 Mart 2013. Çin'in dev haritası. Çin, 2020'ye kadar entegre haritalama sistemi kuracak. Şinhua ajansının haberine göre, Ulusal Gözlem, Haritalama ve Jeoenformasyon Kurumu başkan yardımcısı Li Pıngdı, sistemin kurulmasıyla ... (Hürriyet)

Merkel, Ankara'ya gittiğinde inşallah imtiyazlı ortaklığı tekrarlamaz

Merkel, Ankara'ya gittiğinde inşallah imtiyazlı ortaklığı tekrarlamazBunların birden açılmasını düşünün, bambaşka bir Türkiye-AB ilişkileri haritası ortaya çıkacak” dedi. Yeşiller Partisi'nin Almanya'da iktidara gelmesin durumunda verdikleri ... Rusya'nın basın özgürlüğü mü referans olacak -Çin'in azınlık politikası mı ... (Zaman Online)

"Türkiye'nin hedefi AB olmalıdır"

Çin'in azınlık politikası mı Türkiye'ye referans olacak? Eğer Türkiye medeniyetler arasında yer almak istiyor ise, Türkiye çağdaş demokrasiler arasında yer almak istiyorsa, hukuk devleti olmak istiyor ise, bunun sadece bir referansı var dünyada, bu da ... (İhlas Haber Ajansı)

Karayılan'dan 'bizi unutmayın' açıklaması

Karayılan'dan 'bizi unutmayın' açıklamasıKarayılan ANF'de yayımlanan açıklamasında, Abdullah Öcalan'ın tek taraflı bir çağrı değil her iki tarafa çağrı anlamına gelen yeni bir Yol Haritası sunabileceğini bildirdi. Güncelleme:19 Şubat 2013 06:29. ANKARA(ANKA) - KCK Yürütme Konseyi Başkanı ... (Mynet Haber)

Yorum yapma kapalı.