İzmir’de Son Yerel Seçim Anketi

08 Ocak 2014 | Anasayfa » Siyaset Politika |ORC, Ege'de seçmenin nabzını tuttu; anketten ''kararsızlar'' çıktı.

Devamını Oku

İzmir'deki son yerel seçim anketi

İzmir'deki son yerel seçim anketiİzmir'de yapılan anketin sonuçlarına bakıldığında %43 CHP, %37,8 AK Parti, %6,6 MHP ve %2,2 diğer partiler gözüküyor. Ancak İzmir'de henüz kime oy vereceğine karar vermemiş önemli bir grup bulunuyor. İzmir'de ''kararsızlar''ın oy oranı %10,2 ... (Ensonhaber)

Operasyon'lardan Sonra 2014 seçim Anketi

İstanbul, Ankara ve İzmir'deki yerel seçim için son anketlerin değerlendirildiği İstanbul için yaklaşık 2 hafta önce yapılan anket rakamları da açıklandı. GENAR: “İSTANBUL'DA AK PARTİ YÜZDE 51, CHP YÜZDE 37,5″. GENAR Başkanı İhsan Aktaş AK ... (Androhit)

AK Parti İzmir'i alabilir mi? İşte tablo!

AK Parti İzmir'i alabilir mi? İşte tablo!Yerel seçimlerde İstanbul ve İzmir'de çok büyük bir yarış yaşanacak. Bu kez yarış sürprize de açık. En kritik soru İzmir için... AK Parti İzmir'i ... Peki son seçim anketleri İzmir için ne diyor? Altaylı'nın aktardığı son İzmir ankete göre İzmir'de CHP ... (Internet Haber)

30 Mart 2014 Yerel Seçim Anketleri AK Part'nin oy oranları düştü mü?

Seçime son 3,5 ay kala son operasyonlar anketleri nasıl etkiledi? Konsensus Genel Müdürü “AK ... 3 büyük kentte yerel seçim nabzının tutulduğu programda, İstanbul için yaklaşık 2 hafta önce yapılan anket rakamları da açıklandı. GENAR: İSTANBUL'DA AK ... (Androhit)

Yorum yapma kapalı.
Reklamlar